O nas

TWOJE BIURO W PRUSZCZU GDAŃSKIM

Świadczymy usługi księgowe, biznesowe i prawno-podatkowe

Odkryj ADVITAX – partnera biznesowego z Pruszcza Gdańskiego. Oferujemy szeroki zakres usług dla osób prywatnych oraz mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które działają zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobyta wiedza i umiejętność wykorzystania jej w praktyce, to dowód na rzetelną i profesjonalną realizację świadczonych przez Nas usług. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie czynności objęte usługą, zostały wykonane w sposób prawidłowy, z najwyższą dbałością o szczegóły i poszanowaniem Państwa potrzeb i czasu.

Świadczymy nie tylko usługi księgowe, ale również liczne usługi dodatkowe, wśród których wymienić należy m.in. porady prawno-podatkowe, obsługę i wsparcie w pozyskaniu świadczeń zagranicznych, roczne rozliczenia podatkowe a także  doradztwo biznesowo-gospodarcze dla przedsiębiorców we wszelkich działaniach dotyczących prowadzenia i rozwijania działalności.

W ofercie posiadamy również usługi, które gwarantują wsparcie i fachową pomoc administracyjną, prawno-podatkową i tłumaczeniową dla osób pracujących na umowę o pracę czy też prowadzących indywidualną działalność gospodarczą w Niemczech.

Rozwiązujemy niestandardowe przypadki! Cenimy sobie sprawną komunikację oraz przejrzystość wykonywanych usług. Działamy rzetelnie i kompleksowo!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Nasze wartości

Gotowy na współpracę?

0
Nasza misja
Naszą misją jest zapewnienie każdego Klienta, że zawsze istnieją możliwości, dzięki którym uda się osiągnąć wyznaczony cel i znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Niemniej jednak, kluczowe znaczenie dla pomyślnej realizacji wyznaczonego celu odgrywa to, w jaki sposób działamy. Nasza wiedza i doświadczenie zawodowe pozwoliło Nam dogłębnie poznać specyfikę środowiska biznesowego a także szczególne potrzeby klientów indywidualnych. Z Nami, mogą Państwo czuć się bezpieczni i pewni. Każda sprawa zostaje przez Nas dokładnie przeanalizowana, a to co dla innych wydaje się niemożliwe, dla Nas jest wyzwaniem, któremu każdorazowo staramy się sprostać. Dla Nas liczy się przede wszystkim Klient, jego potrzeby oraz zadowolenie i radość z owocnej współpracy, która przyniesie obu stronom jak najwięcej korzyści.
0
Nasza wizja
Jesteśmy biurem, które przede wszystkim stawia na rozwój. Nieustannie doskonalimy Nasze kompetencje i podnosimy kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnych kursach i szkoleniach. Cieszymy się z każdego nowego Klienta i jego sukcesu. W sprawach administracyjnych i prawno-podatkowych chętnie poszukujemy nowych i najbardziej korzystnych rozwiązań, by móc wesprzeć zarówno osoby prywatne w swoich codziennych potrzebach, jak również przedsiębiorców we wszelkich działaniach dotyczących prowadzenia i rozwijania działalności. Nasze główne wartości to: kreatywność, otwartość, odpowiedzialność i terminowość. Świadczymy usługi dla Klientów z całej Polski. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, tak aby współpraca była czystą przyjemnością i dawała jak najlepsze efekty.
ADVITAX

Potrzebujesz usług księgowych na najwyższym poziomie?