Dlaczego my

ADVITAX

Dlaczego warto nas wybrać?

Wykorzystując zdobytą wiedzę, doświadczenie praktyczne i posiadane kwalifikacje, dokładamy wszelkich starań, aby Nasze komplementarne usługi księgowe, prawno-podatkowe i finansowe zostały wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły, w sposób rzetelny i terminowy oraz z poszanowaniem Państwa czasu i potrzeb.
0
DOŚWIADCZENIE I KWALIFIKACJE
Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie poparte wieloma certyfikatami i pracą zawodową, a także kierunkowe wykształcenie i niezbędne kwalifikacje, które nabyliśmy w trakcie szkoleń i kursów. Z Nami mogą Państwo czuć się bezpiecznie!
0
NOWOCZESNOŚĆ ROZWIĄZAŃ
Świadczymy księgowość on-line oraz udostępniamy Naszym Klientom darmową platformę internetową, dzięki której mogą oni na bieżąco monitorować płatności, przeglądać rozliczenia i wystawiać faktury.
0
STAWIAMY NA ROZWÓJ
Nieustanie podnosimy Nasze kwalifikacje, śledzimy zmiany przepisów, poszerzamy możliwości i czerpiemy radość z owocnej współpracy i zadowolenia każdego Klienta.
0
PROFESJONALIZM I ZAANGAŻOWANIE
Nasze pełne pasji i proaktywne działania oraz chęć dzielenia się wiedzą odciążą Państwa od zadań administracyjno-księgowych i pozwolą skupić się na prowadzeniu zasadniczej działalności. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.
0
BEZPIECZEŃSTWO
W zakresie wykonywanych czynności rachunkowo - księgowych oraz obsługi kadr i płac, posiadamy ubezpieczenie OC, które ma za zadnie zapewnić Państwu pełne bezpieczeństwo korzystania z Naszych usług.
0
POUFNOŚĆ
Państwa dane osobowe są przetwarzane i archiwizowane z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa. Zapewniamy poufność informacji na każdym etapie współpracy.
0
KOMFORT I WYGODA
Szanujemy Państwa cenny czas i dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z Nami nie stanowiła dodatkowego obciążenia czasowego i finansowego. Przypominamy o ważnych terminach i płatnościach oraz informujemy o istotnych zmianach w przepisach.
0
KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG
Szeroki zakres usług związany z rachunkowością, doradztwem biznesowo-gospodarczym oraz poradami prawno-podatkowymi ma na celu udzielenie dodatkowego wsparcia zarówno podmiotom krajowym jak i zagranicznym, a także osobom fizycznym.
0
WARTOŚĆ
Publikujemy za pośrednictwem mediów społecznościowych ciekawe i ważne informacje z zakresu prawa gospodarczego, prawa pracy, podatków, ochrony danych osobowych i innych.
0
DOSTĘPNOŚĆ
Świadczymy usługi nie tylko lokalnie! Obsługujemy osoby fizyczne i spółki prawa handlowego w kraju i za granicą, komunikując się w dogodny dla Państwa sposób (e-mail, telefon, komunikator internetowy itd. itp.)

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą!
Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, szybkie terminy oraz konkurencyjne ceny.

ADVITAX

Potrzebujesz usług księgowych na najwyższym poziomie?